O nás

Ateliér bol založený v Bratislave v roku 2004 Matúšom Polákom, Martinom Rezníkom a Silviou Kračúnovou. Každý z nás pochádza z iného kúta Slovenska. V krátkom čase sa tím rozšíril o ďaľších členov, v súčasnosti tvorí ateliér 8 architektov. Zaoberáme sa komplexným návrhom objektov rôzneho druhu a ich realizáciou, vrátane interiérov. Každý projekt riešime s klientom individuálne. Uprednostňujeme menší počet zaujímavých a kvalitných projektov pred veľkou produkciou. Okrem Slovenska sme realizovali stavby v Chorvátsku, Rakúsku a Českej republike.  

 

Pri práci sa snažíme zohľadňovať požiadavky klienta, hľadať rovnováhu medzi jeho potrebami, jeho možnosťami a tiež okolitým prostredím. Naším cieľom je vytváranie autentických, inovatívnych a plne funkčných riešení. Pokúšame sa tvoriť stavby, ktoré zlepšia kvalitu života namiesto toho, aby ľudí a spoločnosť zbytočne zaťažovali.

 

Tím

Matúš Polák, Martin Rezník, Silvia Kračúnová, Gabriela Kossuthová, Juraj Makový, Renáta Bátorová, Zuzana Benková, Peter Bošácky, spolupráca: Magdaléna Pastvová - záhradný architekt

Facebook
Instagram